Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Kādas ir paralēlo dīzeļģeneratoru komplektu priekšrocības?

Laiks: 2018-09-15 Rezultāti: 7

Kādas ir paralēlo dīzeļģeneratoru komplektu priekšrocības? Pirmkārt, mums ir jāsaprot, kāda ir dīzeļa ģeneratoru komplektu un skapju kombinācija. Paralēlais skapis ir arī ģeneratora automātiskās vadības skapis.

 Ja tiek apvienoti divi vai vairāki ģeneratoru komplekti, lai nodrošinātu strāvas padevi slodzei, vai ja viens vai vairāki ģeneratoru komplekti ir apvienoti, lai piegādātu elektroenerģiju tīklam, dīzeļa ģeneratoru komplekti ir jāsavieto paralēli, lai sistēma atbilstu savienojuma prasībām. elektroenerģijas piegādi un elektroenerģijas ražošanu. Mašīna darbojas normāli.

Paralēlo dīzeļģeneratoru priekšrocības:

 1. Uzlabot elektroapgādes sistēmas uzticamību un nepārtrauktību. Tā kā vairākas vienības ir savienotas paralēli, lai izveidotu elektrotīklu, barošanas avota spriegums un frekvence ir stabila un var izturēt lielu slodžu izmaiņu ietekmi.
 2. Apkope un apkope ir ērtāk. Vairākas vienības var izmantot paralēli, tās var centralizēti nosūtīt un sadalīt aktīvās un reaktīvās slodzes, kas var padarīt apkopi un remontu ērtu un savlaicīgu.
 3. Ekonomiskāks. Atbilstoši tiešsaistes slodzes lielumam var ieguldīt piemērotu skaitu mazjaudas agregātu, lai samazinātu degvielas un eļļas izšķērdēšanu, ko rada lieljaudas bloku darbība ar mazu slodzi.
 4. Nākotnes paplašināšana ir elastīgāka. Jāuzstāda tikai pašreizējās nepieciešamās jaudas elektroenerģijas ražošanas un paralēlās iekārtas. Kad uzņēmumam nākotnē jāpaplašina tīkla jauda, ​​tas pievienos dīzeļģeneratoru komplektus, un ģeneratoru komplektu paplašināšanu var viegli realizēt

Cik ilgi jāmaina dīzeļa ģeneratora komplekta trīs filtru elementi?

Trīs dīzeļģeneratoru filtru elementi ir sadalīti dīzeļdegvielas filtrā, eļļas filtrā un gaisa filtrā. Tātad, cik ilgi dīzeļa ģeneratora komplekta trīs filtru elementi ir jānomaina?

1. Dīzeļdegvielas filtrs ir jānomaina vienu reizi pēc 400 dīzeļa ģeneratora komplekta darbības stundām. Nomaiņas cikls ir atkarīgs arī no dīzeļdegvielas kvalitātes. Ja dīzeļdegvielas kvalitāte ir slikta, nomaiņas cikls ir jāsaīsina.
 2. Eļļas filtrs ir jānomaina vienu reizi, kad dīzeļa ģeneratora komplekts strādā apmēram 200 stundas.
 3. Gaisa filtrs tiek nomainīts atbilstoši indikatora displejam. Ja gaisa kvalitāte vietā, kur tiek izmantots dīzeļģeneratora komplekts, ir slikta, arī gaisa filtra nomaiņas cikls ir jāsaīsina.

 Augstāk ir aprakstīta vispārējā situācija dīzeļa ģeneratora komplekta trīs filtru elementu nomaiņai, taču maiņas periods ir atšķirīgs atkarībā no platības.llel lietošanas laika, kas padara sākotnējo ieguldījumu lielāku Ievērojama ekonomija.