Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Kādas ir paralēlo dīzeļģeneratoru komplektu priekšrocības?

Laiks: 2018-12-20 Rezultāti: 7

Kādas ir paralēlo dīzeļģeneratoru komplektu priekšrocības? Pirmkārt, mums ir jāsaprot, kāda ir dīzeļa ģeneratoru komplektu un skapju kombinācija. Paralēlais skapis ir arī ģeneratora automātiskās vadības skapis.

Ja tiek apvienoti divi vai vairāki ģeneratoru komplekti, lai nodrošinātu strāvas padevi slodzei, vai ja viens vai vairāki ģeneratoru komplekti ir apvienoti, lai piegādātu elektroenerģiju tīklam, dīzeļa ģeneratoru komplekti ir jāsavieto paralēli, lai sistēma atbilstu savienojuma prasībām. elektroenerģijas piegādi un elektroenerģijas ražošanu. Mašīna darbojas normāli.

Paralēlo dīzeļģeneratoru priekšrocības:

 1. Uzlabot elektroapgādes sistēmas uzticamību un nepārtrauktību. Tā kā vairākas vienības ir savienotas paralēli, lai izveidotu elektrotīklu, barošanas avota spriegums un frekvence ir stabila un var izturēt lielu slodžu izmaiņu ietekmi.
 2. Apkope un apkope ir ērtāk. Vairākas vienības var izmantot paralēli, tās var centralizēti nosūtīt un sadalīt aktīvās un reaktīvās slodzes, kas var padarīt apkopi un remontu ērtu un savlaicīgu.
 3. Ekonomiskāks. Atbilstoši tiešsaistes slodzes lielumam var ieguldīt piemērotu skaitu mazjaudas agregātu, lai samazinātu degvielas un eļļas izšķērdēšanu, ko rada lieljaudas bloku darbība ar mazu slodzi.
 4. The future expansion is more flexible. Only need to install the power generation and parallel equipment of the current required power. When the company needs to expand the grid capacity in the future, it will add diesel generator sets, and the expansion of the generator sets can be easily realized in parallel, which makes the initial investment more Significant economy.