Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Kas varētu izraisīt dīzeļa ģeneratora iedarbināšanu

Laiks: 2017-01-30 Rezultāti: 6

Atslēgšanās ir viena no kļūdām, kas rodas, lietojot dīzeļģeneratoru komplektus. Daudziem lietotājiem nav īsti skaidrības par ģeneratoru bloku atslēgšanas iemesliem, un viņi neizbēgami steigsies, saskaroties ar atslēgšanās parādību. Pēc dīzeļa ģeneratora komplekta ražotāja teiktā, ja notiek ģeneratora atvienojums, to var pārbaudīt no šādiem aspektiem:

1. Veiciet detalizētu transformatora bloka un saistītā aprīkojuma ārpuses pārbaudi, lai noteiktu, vai nav ārēja bojājuma.
2. Pārbaudiet, vai ģeneratora displeja ierīce nerāda kļūdu. Ja tas parādās, nogrieziet ierosmi. Ja tas neparādās, noregulējiet ģeneratora spriegumu un frekvenci, pārbaudiet, vai strāvas padeve ir normāla vai nav, un vai starta transformators ir savienots viens ar otru.
3. Ja ģeneratora aizsardzību pret pārstrāvu izraisa kopnes diferenciālis vai apakšstacijas defekts, jums jāpārbauda, ​​vai ģeneratora ārpuse ir normāla. Kad bojājums ir izolēts, pievienojiet to tīklam.
4. Pirms atslēgšanās, ja ir spēcīgs ierosmes un strāvas pārspriegums, tas nozīmē ģeneratora-transformatora iekšējo bojājumu, kas būtu savlaicīgi jānovērš.
5. Ja pirms brauciena nav spēcīga uzbudinājuma, nav strāvas pārsprieguma, režģis darbojas normāli, kā arī dzinējs, ģenerators un galvenais transformators ir normāli, jums ir jāpārbauda darbības aizsardzība. Ja pastiprināšanas procesa laikā viss ir normāli, ģeneratoru var pievienot tīklam un pēc tam Turpināt, lai atrastu citus iemeslus.