Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

150 kilovatu dīzeļģenerators atrisina elektroenerģijas patēriņa problēmu Xisha salā, Hainaņā

Laiks: 2016-07-20 Rezultāti: 6

Uzceltas 5504 dzīvojamās ēkas ar kopējo apbūves platību 100 kvadrātmetri. Jūras ūdens atsāļošanas iekārtas katru dienu var nodrošināt 150 tonnas atsāļota ūdens. Divi 180 kilovatu dīzeļģeneratori bez pārtraukuma ģenerē elektroenerģiju dienu un nakti, kas atrisina vairāk nekā XNUMX salas zvejnieku elektroenerģijas patēriņu. problēma.

Tomēr tikai pirms diviem gadiem Zhaoshudao krājumi joprojām bija ļoti ierobežoti, un zvejniekiem bija grūts mūžs.

Reportieris uz salu devās 2012. gada maijā. Visbiežāk uz salas ir gliemežvāku kaudzes. Notekūdeņu plūsmas dēļ jūras smiltis uz zvejnieku ciema ceļa ir nokrāsotas melnas, un mušas apvij zivju gliemežvākus. Kaudzītes cirkulē un sakrājas, un tikko pagatavotais ēdiens bieži vien ātri kļūst par mušu mērķi.

Apmēram pēdējo desmit gadu laikā lielais zilais spainis ir kļuvis par Sišas simbolu - mazo Sišas salu zvejnieki var paļauties tikai uz zvejas laivām, lai piegādātu svaigu ūdeni, un tās vienkārši nevar paciest peldēšanai. Uz salas nav elektrības. Kad satumst, zvejnieki reti dodas ārā. Ja piegādes tiek pārtrauktas vētrainā dienā, viņi var dzīvot tikai no lietus.

"Agrāk Džao Šudao bija daudz ūdens spaiņu, mušu un atkritumu, bet tagad ir daudz jaucējkrānu, atkritumu tvertņu un kokosriekstu koku." sacīja Sjao Dzje, sekretārs un Sanšas pilsētas mērs. Tikai Shudao var panākt šodienas lielas pārmaiņas."

Kopš Qilianyu darba komitejas un pārvaldības komitejas izveides 2014. gada jūlijā, infrastruktūras būvniecība salā ir strauji paātrināta. Nepilna gada laikā tika uzbūvēts 1.6 kilometru apļveida ceļš un gar ceļu uzbūvēta ūdens krātuve. Grāvis savāc lietus ūdeni. Abās ceļa pusēs tūkstošiem kokosriekstu koku šūpojās jūras vēsmā, un kādreiz izmirušie putni aizlidoja atpakaļ uz Džaosu salu.

Sanšas pilsētas jūras zona ir plaša, un tajā ir daudz salu. Pašlaik parastie cilvēki var apmeklēt tikai Xisha Yongle salu ūdeņus.