Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Kādas ir dīzeļa ģeneratoru komplektu iegādes kļūdas

Laiks: 2020-03-10 Rezultāti: 7

1 KVA un KW attiecību neskaidrības. Uztveriet KVA kā KW pārspīlēto jaudu un pārdodiet to klientiem. Faktiski KVA ir šķietamā jauda, ​​un KW ir efektīvā jauda. Attiecības starp tām ir IKVA=0.8KW. Importētās vienības parasti izsaka KVA, savukārt sadzīves elektroiekārtas parasti izsaka KW. Tāpēc, aprēķinot jaudu, KVA jāpārrēķina KW ar 20% atlaidi.
2. Nerunājiet par saistību starp ilgtermiņa (nominālo) jaudu un rezerves jaudu, vienkārši runājiet par "jaudu" un pārdodiet rezerves jaudu klientiem kā ilgtermiņa jaudu. Faktiski rezerves jauda = 1.1 x liela brauciena jauda. Turklāt rezerves jaudu var izmantot tikai 1 stundu 12 stundu nepārtrauktas darbības laikā.
3. Dīzeļdzinēja jauda ir tāda pati kā ģeneratora jauda, ​​lai samazinātu izmaksas. Faktiski nozare parasti nosaka, ka mehānisko zudumu dēļ dīzeļdzinēja jauda ir ≥ 10% no ģeneratora jaudas. Vēl ļaunāk ir tas, ka daži cilvēki lietotājam nepareizi ziņo dīzeļdzinēja zirgspēku kilovatos un izmanto dīzeļdzinēju, kas ir mazāks par ģeneratora jaudu, lai konfigurētu ierīci, ko parasti sauc par mazu zirga pajūgu un pat ierīces kalpošanas laiku. ir samazināts, apkope ir bieža, un lietošanas izmaksas ir augstas. Augsts.
4. Pārdodiet klientiem atjaunoto otro mobilo tālruni kā pilnīgi jaunu iekārtu, un daži atjaunotie dīzeļdzinēji ir aprīkoti ar pilnīgi jauniem ģeneratoriem un vadības skapjiem, lai parastie neprofesionālie lietotāji nevarētu pateikt, vai tā ir jauna iekārta vai vecais.
5. Tiks norādīts tikai dīzeļdzinēja vai ģeneratora zīmols, nevis izcelsmes vieta vai vienības zīmols. Piemēram, Cummins ASV, Volvo Zviedrijā un Stamford Apvienotajā Karalistē. Faktiski nevienu dīzeļa ģeneratoru nevar komplektēt atsevišķi viens uzņēmums. Klientiem ir pilnībā jāsaprot dīzeļdzinēja, ģeneratora un iekārtas vadības skapja ražotājs un zīmols, lai vispusīgi novērtētu iekārtas pakāpi.
6. Pārdodiet klientiem ierīci bez aizsardzības funkcijas (pazīstama kā četru aizsardzību) kā ierīci ar pilnu aizsardzības funkciju. Turklāt iekārta ar nepilnīgu instrumentu un gaisa slēdža slēdžiem tiks pārdota klientiem. Faktiski nozare parasti nosaka, ka vienības, kas pārsniedz 10 KW, ir jāaprīko ar pilniem skaitītājiem (pazīstams kā pieci metri) un gaisa slēdžiem; lielizmēra agregātiem un automātiem jābūt ar četrām pašaizsardzības funkcijām.
7. Nerunājiet par dīzeļdzinēju un ģeneratoru markām, vadības sistēmas konfigurāciju un pēcpārdošanas servisu, vienkārši runājiet par cenu un piegādes laiku. Daži izmanto arī īpašus eļļas dzinējus, kas nav spēkstacijas, piemēram, kuģu dīzeļdzinēji un automobiļu dīzeļdzinēji ģeneratoru komplektiem. Tā ka nevar garantēt vienības galaproduktu - elektroenerģijas kvalitāti (spriegumu un frekvenci). Vienībām ar pārāk zemām cenām parasti ir problēmas, kas pazīstamas kā: Ja pērkat to nepareizi, nav kļūdu.
8. Nerunājiet par nejaušiem piederumiem, piemēram, ar vai bez trokšņa slāpētāja, degvielas tvertne, naftas vads, kāda veida akumulators, cik lielas ietilpības akumulators, cik akumulatoru utt. Patiesībā šie stiprinājumi ir ļoti svarīgi, un tiem ir jābūt norādīts līgumā. Turklāt nav iekļauts pat ūdens tvertnes ventilators, kas ļauj klientiem pašiem atvērt baseinu.
Dīzeļa ģeneratoru komplekti ir svarīgs rezerves jaudas aprīkojums, tāpēc, iegādājoties tos, jābūt piesardzīgiem, lai tie varētu būt ērti, tos lietojot.