Visas kategorijas

Industry News

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Industry News

Uzstādot dīzeļa ģeneratoru komplektus, pievērsiet uzmanību šādiem jautājumiem

Laiks: 2021-05-16 Rezultāti: 24

1. Uzstādīšanas vietai jābūt labi vēdinātai, ģeneratora galā jābūt pietiekami daudz gaisa ieplūdes atverēm, un dīzeļdzinēja galā jābūt labām gaisa izplūdes atverēm. Gaisa izplūdes laukumam jābūt vairāk nekā 1.5 reizes lielākam par ūdens tvertnes laukumu.
2. Teritorija ap uzstādīšanas vietu ir jāuztur tīra un tuvumā nedrīkst novietot priekšmetus, kas var radīt skābas, sārmainas un citas kodīgas gāzes un tvaikus. Ja apstākļi atļauj, jāaprīko ugunsdzēsības ierīces.
3. Ja to izmanto iekštelpās, izplūdes caurulei jābūt savienotai ar ārpusi. Caurules diametram jābūt ≥ trokšņa slāpētāja izplūdes caurules diametram. Lai nodrošinātu vienmērīgu izplūdi, caurules līkums nedrīkst pārsniegt 3. Nolieciet cauruli uz leju par 5-10 grādiem, lai izvairītos no lietus ūdens ievadīšanas; ja izplūdes caurule ir uzstādīta vertikāli uz augšu, jāuzstāda lietus pārsegs.
4. Ja pamats ir izgatavots no betona, uzstādīšanas laikā izmantojiet līmeni, lai izmērītu tā līmeni, lai iekārta būtu nostiprināta uz līdzena pamata. Starp iekārtu un pamatu jābūt īpašiem pretvibrācijas paliktņiem vai pēdu skrūvēm.
5. Iekārtas korpusam jābūt uzticamam aizsargzemējumam. Ģeneratoriem, kuriem ir nepieciešams tieši iezemēts neitrālais punkts, profesionālim ir jāiezemē neitrāls punkts un jāaprīko ar zibensaizsardzības ierīcēm. Stingri aizliegts izmantot tīkla strāvas zemējuma ierīci neitrālai Punkts ir tieši iezemēts.
6. Divvirzienu slēdzim starp ģeneratoru un elektrotīklu jābūt ļoti uzticamam, lai novērstu reverso jaudas pārvadi. Divvirzienu slēdža elektroinstalācijas uzticamība ir jāpārbauda un jāapstiprina vietējam barošanas departamentam.
7. Palaišanas akumulatora vadiem jābūt stingriem.