Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Piesardzības pasākumi dīzeļa ģeneratora komplekta uzstādīšanai

Laiks: 2018-01-05 Rezultāti: 11

1. Dīzeļdegvielai izmantojiet 0#~-30# vieglo dīzeļdegvielu; motoreļļai norādiet 15W-40CD markas motoreļļu (vai atbilstoši dīzeļdzinēja rokasgrāmatas prasībām).
2. Sākuma temperatūra ir virs +5℃; ar ūdens un eļļas sildīšanas ierīci sākuma temperatūra ir -15 ℃; ja iekārta tiek izmantota zem 0 ℃, ir jāveic antifrīzs un citi zemas temperatūras palaišanas pasākumi.
3. Vienības trokšņa koeficients: ≤85~95db (A), saskaņā ar starptautiskajiem standartiem.
4. Papildus 8KW-1600KW zemes izmantošanas ģeneratoru komplektiem mūsu uzņēmums var nodrošināt arī jūras ģeneratoru komplektus ar tādu pašu jaudas līmeni un dažādus ģeneratoru komplektus ar 60HZ 1800 apgr./min.
5. Mūsu uzņēmuma ražotais ģeneratoru komplekts atbilst GB/T2820.1, .5, .6 un ISO8528 "Virspusēji iekšdedzes dzinēja darbināms ģeneratoru komplekts" standartu prasībām.
6. Spiediena regulēšanas metode: automātiska vai manuāla.
7. Uzmanību lietotājiem aukstās zonās: atkarībā no temperatūras izmaiņām eļļa, dīzeļdegviela un dzesēšanas šķidrums ir atbilstoši jānoregulē, lai nodrošinātu normālu iekārtas darbību.
8. Ar nepārtrauktu preces atjaunināšanu, ja tiek mainīti vai mainīti parauga parametri, noteicošais ir izlases fails. Uzņēmumam ir galīgās tulkošanas tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma.