Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Dīzeļa ģeneratoru komplektu īpašības un pielietojums

Laiks: 2020-11-30 Rezultāti: 12

Dīzeļa ģeneratoru komplekts (jaudas diapazons 3~1000KW) ir mūsu rūpnīcas galvenais produkts. Tas integrē mūsu rūpnīcas sinhronā ģeneratora, ierosmes ierīces, vispārējās struktūras un citu ražošanas tehnoloģiju progresīvās tehnoloģijas, atbalstot valsts standartu 95, 135, 160, 190 sērijas dīzeļdzinēju izmantošanu un starptautiski pazīstamu amerikāņu Cummins, Austrijas Steyr un oriģinālo dzinēju ieviešanu. Zviedru importētie Volvo un citi dīzeļdzinēji. Ar izcilu produktu kvalitāti un progresīvu tehnisko veiktspēju tas var nodrošināt stabilu, uzticamu un ekonomisku barošanu klientiem gan mājās, gan ārvalstīs.

Dīzeļa ģeneratoru komplekts ir maiņstrāvas ģeneratoru komplekts, kas darbojas vienmērīgi, ir izturīgs un viegli kopjams. Tas ir piemērots rūpniecības un kalnrūpniecības uzņēmumiem, viesnīcām, slimnīcām, lauku pilsētām, zivsaimniecībai, lopkopībai un mežsaimniecībai kā mobils vai fiksēts enerģijas avots apgaismojumam, sakariem un apraidei. To var izmantot arī kā ēku, Viesnīcas rezerves barošanas avotu.

Ja dīzeļa ģeneratora komplekta nominālā jauda ir 0–100% un COS — 0.8, automātiskās sprieguma regulēšanas ātrums trīsfāzu simetriskas slodzes apstākļos var atbilst vispārīgajām lietošanas prasībām, un to var noregulēt diapazonā no 95– 105% no nominālā sprieguma, ja nav slodzes. Ierīce var tieši iedarbināt trīsfāzu asinhrono motoru ar vāveres sprostu ar 30–70% no iekārtas nominālās jaudas; agregātam strādājot ar trīsfāžu asimetrisku slodzi, ja katras fāzes strāva nepārsniedz nominālo vērtību un trīsfāžu strāva nepārsniedz 20%, tad Apkalpei ir atļauts strādāt ilgstoši.